הפועל באר שבע סימנה וי על המפגש האחרון לקראת משחק העונה השני העונה, מול מכבי תל אביב, שיתקיים ביום ראשון. ברק בכר הפתיע בהרכב כשהעלה את דור אלו במקומו של בן ביטון וכשלא כלל את איסאק קואנקה בסגל. מנגד, לא הפתיע כאשר השאיר את מיכאל אוחנה מחוץ לסגל ואת חנן ממן הכליל בתוכו.

המחצית הראשונה הייתה מנומנמת. האורחים היו אלה שסיכנו את חיימוב יותר, אך לא הגיעו למצבים ממשיים ליד השער. בדקה ה-23 טוני וואקמה התנהל באגף, הרים כדור לרחבה ומצא שם דווקא את דן איינבינדר, שבנגיחה מתוחכמת הקשית מעל השוער של רעננה והקפיץ את יושבי האצטדיון – 0:1 אדום. 3 דקות לסיום המחצית, בן שהר קיבל כדור על מגש של כסף ממליקסון, אך הצליח להחמיץ מול שער ריק. ואיך אומרת הקלישאה? מי שלא כובש – סופג. דקה לסיום המחצית, כארם ארשיד קיבל כדור נהדר אחרי התקפה טובה מאוד של רעננה, ארשיד לא התבלבל וירה מקרוב אל פינת השער החשופה – 1:1 במחצית.

צילום: מרטין גוטדאמק עבור one.co.il

היציע הדרומי קיבל את השחקנים חזרה לכר הדשא עם עידוד קולני וניכר שזה עזר לשחקנים להשתלט על המשחק במחצית השנייה. בדקה 60 הקבוצה באה על שכרה. מליקסון הכניס כדור מהאגף, איינבינדר הטעה את כולם ברחבה כשקיפץ מעל הכדור ופקהארט, שעלה כמחליף חמש דקות לפני כן, ירה מקרוב ורץ לחגוג עם האוהדים – 1:2. 10 דקות לאחר מכן, חנן ממן ערך את הופעת הבכורה בקבוצה. בדקה ה-86 רקע של מחלוקת כאשר בן והבה הכשיל את תומאש פקהארט ברחבה. בתחילה היה נראה כי השופט לייבוביץ' לא מתרשם, אך לאחר התייעצות עם הקוון – הורה על הנקודה הלבנה. השחקנים האורחים לא אהבו את זה והתנפלו בצעקות על צוות השיפוט. למליקסון זה לא הפריע והוא קבר את הפנדל ברשת – 1:3. אגב, פקהארט לא חזר לשחק לאחר התיקול, מה שהותיר את הקבוצה בעשרה שחקנים עד לסיום המשחק.

כעת לאדומים יש שבוע שלם להתכונן לקראת המשחק הגורלי מול מכבי תל אביב. מחר יגלו האם הם מגיעים אליו מהמקום הראשון.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו