שלוש וחצי שנים חלפו מאז הפעם האחרונה שבה אוהדי הפועל באר שבע עודדו באצטדיון רמת גן במהלך משחק רשמי. אז זה נגמר בניצחון ליגה (0:2) על בית"ר ירושלים, והיום הקבוצה חוזרת לאצטדיון למפגש מול יריבה שמעלה זיכרונות רעים – הפועל רמת גן.

ואם חשבתם שבמשחק הזה לבכר יהיה ראש שקט – טעיתם. בכר יתמודד עם מספר חיסורים ושיקולים, כמעט כמו בכל משחק העונה. שלושה שחקנים בסכנת כרטיסים צהובים. אם מיכאל אוחנה, דן אייבינדר או לואי טאהא יקבלו כרטיס צהוב הערב – הם יחמיצו את המשחק מול מכבי תל אביב בעוד שבועיים. הערכות בצוות המקצועי מדברות על כך שבכר לא יפתח עם אף אחד מהשלושה, וישתדל מאוד לא לשלבם במהלך המשחק, כדי להמנע מהאפשרות לקבל צהוב.

ינסה להימנע מכרטיסים צהובים

כרגיל, גם שחקנים פצועים נמצאים בספק. טוני וואקמה הפך להיות הפצוע הקבוע וגם הפעם, מידת כשירותו מוטלת בספק. בנוסף אליו, שני החלוצים, בן שהר ותומאש פקהארט, נפצעו במשחק האחרון, לפני שלושה ימים, ולא ברור אם יוכלו ליטול חלק במשחק ואם כן, לאורך כמה דקות הם יחזיקו. מי שייתכן וירוויח מההפקר הוא איסאק קואנקה, שצפוי לקבל דקות לאור החיסורים הרבים. גם מיחאי קורהוט, שנעלם מכר הדשא בתקופה האחרונה, אמור לקבל דקות ואולי אף לפתוח.

הקבוצה מהליגה הלאומית, שלא הפסידה כבר תשעה משחקים, תרצה לחולל סנסציה ולהעיף את אלופת המדינה בשנתיים האחרונות. בסיבוב הקודם היא הפתיעה באצטדיונה הביתי את בני יהודה והדיחה את מחזיקת הגביע בדו-קרב פנדלים. שניים מהשחקנים המארחים הם באר שבעיים מלידה – עדי תמיר ועוז פרץ. אוהדי הקבוצה יגיעו בכמות גבוהה ביחס למשחקי הליגה, וזאת כדי לדחוף את הקבוצה להעפלה לשלב הבא.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו