מתוך האינסטגרם

הפועל באר שבע חזרה למסלול הניצחונות. הערב גברה 0:1 על האחרונה בטבלה, הפועל עכו.

ברק בכר הפתיע כשעלה בהרכב ללא זרים. טוני וואקמה זכה למנוחה עקב פציעה ואילו ג'ון אוגו סופסל בגלל סיבות מקצועיות. מי שחזר לסגל אחרי זמן רב היה איסאק קואנקה, אבל הוא לא זכה לדקות משחק.

המחצית הראשונה הייתה משמימה. באר שבע הזכירה את היכולת שלה מהמשחקים האחרונים – יכולת לא טובה בכלל. המהלך הראשון שאיים על השער היה של מתן בלסטקה מעכו, שנגח ממרכז הרחבה, מעל לשערו של גיא חיימוב. בדקה 31 סיראז נאסר בעט נהדר מתוך הרחבה, אבל חיימוב הדף והציל שער בטוח. המחצית הראשונה הסתיימה ללא שערים.

אלופת המדינה פתחה את המחצית השנייה בצורה קטלנית עם מספר הזדמנויות ברצף. המצב הטוב ביותר היה בדקה ה-48, אז בערבובייה מתוך הרחבה, הניף וובה בראון את הרגל ושחרר טיל שנעצר בעמוד השער של רם שטראוס. השער הגיע בדקה ה-54. גל שיש תפס את גיא מלמד בתוך הרחבה ולשופט יגאל פריד לא נותר אלא לשרוק פנדל. היה זה הפנדל הראשון שנשרק העונה לטובת הפועל באר שבע. בן שהר תרגם את הפנדל לשער – 0:1 אדום. בדקה 89 באר שבע קיבלה פנדל נוסף לאחר עוד תפיסה ברחבה, ראדי החמיץ. דקה לאחר מכן, מצב נהדר של הפועל עכו הסתיים בעצירה מעולה של גיא חיימוב.

ביום שלישי תפגוש באר שבע את הפועל רמת גן במסגרת שמינית גמר גביע המדינה וביום שבת משחק ליגה נוסף – מול הפועל רעננה ב'טוטו טרנר'.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו