זכה בזוג כרטיסים לאמסטרדם. צילום: אגודת הסטודנטים

אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת בן גוריון היא הגוף המייצג של הסטודנטים בקמפוס, האגודה פועלת במהלך השנה לקידום ופיתוח ההווי הסטודנטיאליים של הסטודנטים. היא מצליחה בדרך קבע להפתיע את הסטודנטים וליצור חוויות מהנות. מעשה מרגש ומפתיע במיוחד התרחש ממש בתחילת השובע, יום שני האחרון ה-15.1.18 כאשר אגודת הסטודנטים ואיסתא ייצרו שיתוף פעולה והחליטו להחביא באחת הכיתות מעטפה ובה כרטיס זוגי לאמסטרדם.

האירוע המרגש התרחש באוניברסיטת בן גוריון במהלך שיעור "שיגרתי" בקורס "שובו של הבצל". כאשר התקרב השיעור לסיומו התבקשו הסטודנטים היושבים באודיטוריום לחפש מתחת לכיסאות שלהם: "אנחנו רוצה להזמין את כולכם לפני סיום, להסתכל שנייה מתחת לכיסא שלכם, לאחד מכם יש הפתעה".

באותם רגעים כמו כולם הושיט את היד לבדיקה מתחת לכיסא, סטודנט שנה ג' הלומד תואר ראשון בספרות ופסיכולוגיה – יותם שטרייפלדר. ולהפתעתו הרבה גילה שההפתעה המדוברת נמצאת במשך כל ההרצאה מתחת לכיסא בו בחר לשבת באופן אקראי.

יותם מספר בהתרגשות: "נכנסתי לשיעור כמו בכל פעם ובכמה דקות האחרונות של השיעור אמרו לנו, אנחנו רוצים לשלוח אתכם לחופשת הסמסטר בכיף, אז אתם מוזמנים לבדוק מתחת לכיסאות שלכם לאחד מכם מצפה הפתעה, חיפשתי כמו כולם מתחת לכיסא ומצאתי את המעטפה. הייתי בשוק לחלוטין, זה היה מפתיע".

כאשר נשאל עם מי הוא מתכנן להעביר את החופשה ענה: "לחופשה הזאת אקח כמובן את בן הזוג שלי, אנחנו צריכים לבחור תאריך בחודשים הקרובים, אני חושב שברגע שנסיים את המבחנים נטוס להנות באמסטרדם".

את האירוע המיוחד הזה סיכם יותם בתודות והערכה כלפי מי שאחראים על ההפתעה: "אני רוצה להודות לאגודת הסטודנטים ואיסתא, מדהים שהם עושים דברים כאלה, ממש התרגשתי הייתי בהלם. זה לגמרי עשה לי את השנה ואולי אפילו את התואר".  

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו