עוד סוף שבוע חורפי מגיע אלינו, אבל יחד עם הגשמים ומזג האוויר הסגרירי, מגיעות גם פעילויות שוות במיוחדת שתוכלו לעשות עם הילדים. הופעות שוות ואטרקציות מגניבות בסוף שבוע, וגם בתחילת שבוע הבא תוכלו לבלות זמן איכות בהצגות מיוחדות לילדים שיהיו בעיר. אל תפספסו!

פעילות במוזיאון הילדים- הלונדע

ביום שבת הקרוב תוכלו ליהנות מהפעילויות השונות שמוצעות בלונדע- מוזיאון הילדים בעיר. במוזיאון תמצאו 50 מיצגים שונים העוסקים בתחומים מחיים, כמו מוזיקה, אומנות, שפות, רואים עולם ועוד הרבה הפתעות.

מתי: יום שבת ה-20/01/18, בין השעות 09:30-18:30

איפה: רחוב דוד הראובני 25.

פרטים נוספים: 08-6226926 או באתר

לונדע. צילום: יחצ

להיות רופא לשבת אחת- פארק קרסו למדע

אם אתם או הילדים שלכם חולמים להיות רופאים, פארק קרסו זה המקום בשבילכם בשבועות הקרובים! לשבת אחת תוכלו גם להגשים את החלום ולהרגיש איך זה להיות רופא. בפעילות תוכלו ליהנות עם הילדים בסדנת עזרת ראשונה, סדנת יצירה של מערכות גוף האדם, סרט ב-3D, סדנאות D3 ב"פאב לאב" ועוד 13 מתחמי משחק בנושאים שונים. הפעילות תהיה בכל שבת בחודשים ינואר-פברואר.

מתי: יום שבת ה- 20/01/18, בין השעות 09:00-17:00.

איפה: רחוב העצמאות 79, באר שבע.

לפרטים נוספים ורכישה כרטיסים

רופא ליום אחד

שבת במועדון הילדים בישפרו פלאנט

בכל יום שלישי ושבת, מוזמנים הילדים יחד עם ההורים ליהנות ממגוון הופעות והפעלות לילדים ולכל המשפחה. מועדון הילדים של ישפרו פלאנט מציע הטבות מיוחדת לילדים לאחר הרשמה מוקדמת באתר האינטרנט של המתחם. ביום שבת הקרוב, זה הזמן של אבא סבבה! תוכלו ליהנות ממופע ייחודי של פנטומימה, להטוטים, שירים ומשחקים לכל המשפחה! הכניסה חופשית.

מתי: יום שבת, ה-20/01/17, החל מהשעה 12:00.

איפה: מתחם ישפרו פלאנט, אליעזר וצילה מרגולין 12, באר שבע.

פרטים נוספים: 08-9172982

שבת ילדים בישפרו

הופעות לילדים בקניון עזריאלי הנגב

בקניון עזריאלי הנגב מציעים לכם הופעות מיוחדות במיוחד לילדים, בכל יום חמישי ומוצ"ש. בכל פעם יהיה מופע אחר שיעניק לכם ולילדים ערב מהנה. ביום חמישי אחר הצהרים יהיה מופע של ללי בארץ הצעצועים לכל המשפחה, ובמוצאי שבת ההופעה של מר וגברת פליידו תהיה בקניון.

מתי: יום חמישי, ה-18/01/18, החל מ-17:30, ויום שבת, ה-20/01/18, החל מ-18:30.

איפה: צומת אלי כהן

לפרטים נוספים

שבת בקניון הנגב

ההצגה הרפתקאות מוכר הכובעים- מתנ"ס נווה נוי

אז נכון, זה אולי לא בסוף השבוע, אבל מספיק שווה כדי שתיקחו את הילדים. במתנ"ס בשכונה מביאים לכם את הסיפור של מוכר הכובעים של הכפר. בחנות של המוכר ניתן למצוא כל כובע שרק רוצים. כובעים לילדים ולמבוגרים, לקוסמים, לליצנים ולעונות השנה המיוחדות. יום אחד הפסיקו תושבי הכפר לקנות כובעים, אך מוכר הכובעים לא אמר נואש, יצא למכור את מרכולתו ולא ידע שבדרך ביער מסתתרים קופים שאוהבים מאוד כובעים.

מתי: יום שלישי ה-23/01/18, שעה 17:00

איפה: מתנ"ס נווה נוי, רחוב כרכום 85.

לפרטים נוספים ורכישה כרטיסים: 08-6226922

הצגה מהנה מומלצת מאוד

ג'ק ואפון הפלא- הספרייה העירונית

גם כאן תיהנו מבילוי של אמצע שבוע עם הילדים. מדובר בהצגה על פי סיפור העם, במרכזה סיפור על בית קטן בכפר ובו גרים ג'ק, אמא של ג'ק והפרה. ג'ק נאלץ בלית ברירה למכור את פרתו האהובה. מה יקבל תמורתה? ומי גר בטירה הגדולה שמעבר לעננים? הסיפור הקסום מתעורר לחיים באמצעות עבודת משחק, בובות ואביזרים.  בביצוע תיאטרון הקוקיה.

מתי: יום שלישי ה-23/01/18, בשעה 17:30

איפה: הספרייה העירונית, דרך המשחררים 12.

לפרטים נוספים ורכישה כרטיסים

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו