קבוצת הקטרגל של אס"א בן גוריון באר שבע אירחה אמש (שני) את הקבוצה המקבילה מהטכניון, שמובילה את ליגת המכללות, לקרב צמרת.

למרות עידוד רועש ואווירה ביתית באולם במרכז הספורט של האוניברסיטה, בהתחלה החגיגות היו של האורחים מחיפה. קבוצת הטכניון עלתה ליתרון של 3:0 ממש עם פתיחת המשחק. המאמן המארח, קובי טובול, לא נתן לשחקניו לאבד את המשחק בכזו קלות ולאחר פסק זמן שבו החדיר בהם מוטיבציה, קבוצה אחרת חזרה לפרקט.

צילום ארכיון

שער עצמי של שחקן מהטכניון ושער מצמק של אסף קפצן החזיר את החיוך לאוהדים ולשחקנים של בן גוריון והוריד את הקבוצות למחצית בתוצאה צמודה – 2:3 לטכניון. במחצית השנייה, איתי עזרא כבש שער נדיר ביופיו ומחק לגמריי את פיגור שלושת השערים בדרך ל-3:3 שאיים לשבור את הפרקט מחגיגות ארגון "הקומץ".

למרות שבן גוריון הצליחו במשימה שנראתה בלתי אפשרית, הטכניון היו אלה שהשכילו לכבוש שני שערים נוספים בדרך ל-5:3. הרוח איימה לצאת מהמפרשים של השחקנים המארחים, אבל בן גוריון לא וויתרו על המשחק. אלעד סתם צימק ל-5:4 אך הטכניון השיבו בשער מהיר בדרך ל-6:4 כשנותרו 5 דקות לסיום.

אלופי הליגה לא אמרו נואש למרות הזמן הקצר שנותר. אסף קפצן עם השני שלו צימק ל-6:5 בלבד. כשנותרו 120 שניות למשחק, בבאר שבע וויתרו על השוער ותקפו עם שחקן התקפה נוסף מה שהוביל לרגע דרמטי במיוחד 20 שניות לסוף – אז איתי עזרא כבש שוב וכפה שוויון 6:6 לאחר משחק נפלא. כעת יוצאת הליגה לפגרה שתערך כחודשיים, זאת עקב תקופת המבחנים האקדמית.

מלבד התוצאה ומהלך המשחק, שיחקקו בזיכרון של כל מי ששיחק או צפה בו, ההתמודדות נרשמה בספרי ההיסטוריה מכיוון שזו הייתה הפעם הראשונה בה הפיקו באגודת הספורט של אוניברסיטת בן גוריון שידור ישיר ומלא של המשחק. השידור הועבר באמצעות הפייסבוק ושודר על ידי שני סטודנטים מתנדבים, כך שגם אתם, כמו כ-2,600 צופים שכבר עשו זאת, יכולים לצפות בדרמה שהתחוללה באולם הספורט:

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו