מרפאת 'כללית רפואה משלימה' בבאר שבע קיימה אירוע חגיגי ומרגש לציון 20 שנות פעילות בבאר שבע יחד עם עשרות מתושבי העיר, מטפלים ומטופלים בעבר ובהווה, אנשי צוות רפואי ועוד.  

רוני פלג, לאה בורפקר וטטיאנה קרן. קרדיט: 'כללית רפואה משלימה'

האירוע נפתח בדברי ברכה של המנהל הרפואי של המרפאה, פרופסור רוני פלג ושל המנהלת האדמניסטרטיבית, לאה בורפקר. השניים סקרו את פעילותה של המרפאה במשך 20 השנים האחרונות בבאר שבע וציינו כי עד כה, טופלו בה למעלה מ-100,000 מטופלים בתחומי הטיפול השונים על ידי אנשי המקצוע המובילים ביותר. לאחר מכן התקיימה הרצאה מיוחדת של פרופסור פלג, בנושא הרפואה המשלימה כדרך טיפול יעילה במגוון מחלות ובעיות רפואיות לילדים ולמבוגרים. לאחר ההרצאה ולאורך כל שעות קיום האירוע, צוות המטפלים המנוסה והמקצועי של המרפאה העביר טיפולי הדגמה במגוון תחומים כגון: רפלקסולוגיה, שיאצו, טווינא, דיקור סיני ועוד.

פרופסור פלג בהרצאה. קרדיט: 'כללית רפואה משלימה'

במהלך הערב נרשמה התרגשות מיוחדת כאשר העובדות הראשונות במרפאת 'כללית רפואה משלימה' בבאר שבע, ד"ר טטיאנה קיטלוב וזמירה הוכמן, קיבלו זרי פרחים ותעודות הוקרה על פועלן למען הצלחת המרפאה וקידום תחום הרפואה המשלימה בבאר שבע ובדרום בכלל.

שלושה מטפלים מהמרפאה. קרדיט: 'כללית רפואה משלימה'

המנהל הרפואי של מרפאת 'כללית רפואה משלימה' בבאר שבע, פרופסור רוני פלג: "היה ערב מרגש מאד עבור כולנו. לא בכל יום יוצא לנו לפגוש במטופלים שבהם טיפלנו בהצלחה בעבר או אנשי צוות שעברו אתנו כברת דרך ארוכה כל כך. לפני כ-20 שנים שמתי לב שיש עניין גובר והולך ברפואה המשלימה, אמרתי לעצמי כיצד ייתכן שאני כרופא קונבנציונלי לא יודע בכלל מה זו רפואה משלימה. לאט לאט הבנתי שאנשים פונים לרפואה המשלימה היכן שהרפואה הקונבנציונלית מספקת מענה חלקי, ושהרפואה המשלימה, כשמה היא, משלימה את הטיפול. אנו מתחייבים להמשיך ולדאוג לשיפור בריאותם של תושבי באר שבע גם בשנים הבאות במקצועיות ובמסירות כפי שעשינו עד כה. תודה רבה לכל המשתתפים שהגיעו ולקחו חלק באירוע שקיימנו".   

זמירה הוכמן. קרדיט: 'כללית רפואה משלימה'

המנהלת האדמניסטרטיבית של מרפאת 'כללית רפואה משלימה' בבאר שבע, לאה בורפקר: "אני רוצה להודות לכל מי שלקח חלק בהפקת האירוע ובהצלחתו, למנהלת מרחב הדרום ברשת 'כללית רפואה משלימה', קרן צור איסרליס, מנהלת השיווק במרחב הדרום, לילך משה ביטון, עובדי ועובדות המרפאה ולהנהלת ש.ל.ה אשר סיפקה לנו רוח גבית. אין לי ספק שחיזקנו עוד יותר את החיבור בין המרפאה שלנו לקהילה בבאר שבע".

מרפאת 'כללית רפואה משלימה' בבאר שבע בניהולם של המנהל הרפואי, פרופסור רוני פלג והמנהלת האדמניסטרטיבית, לאה בורפקר, פועלת בעיר כבר משנת 1997, היא נחשבת לאחת המרפאות הראשונות שהביאו את בשורת הרפואה המשלימה לבאר שבע ולאזור כולו. לפני מספר שנים, בעקבות הצמיחה במספר המטופלים בה, הוחלט על העתקת המרפאה למיקום חדש, מודרני וגדול ב'מגדלי הרכבת' בעיר, ועל הגדלת מספר חדרי הטיפול מ-7 חדרים ל-12.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו