ברק בכר בוודאי לא חשב לעצמו שיגיע הערב (שבת) לטיול במגרש הקטן והביתי בעילוט, אך ייתכן שלא תיאר לעצמו עד כמה קשה יהיה המשחק עבור קבוצתו.

בכר פתח בהרכב שנחשב משני. אוגו (צהובים), ויטור ו-וואקמה (פצועים) לא נכללו בסגל אבל גם שחקנים בכירים שהיו כשירים, כמו מאור מליקסון ובן שהר, פתחו על הספסל הקפוא בעיר הצפונית. והתצוגה בהחלט הייתה תצוגה של הרכב משני. באר שבע לא הייתה במשחק לאורך כל המחצית הראשונה, ובדקה ה-33 הר געש בעילוט התפרץ. אמג'ד סולימן שיחרר מהרחבה בעיטה לא חזקה, גיא חיימוב לא הצליח להשתלט על הכדור ומוחמד חטיב דחק לרשת – 0:1 ירוק. 5 דקות לסיום המחצית, מתן אוחיון מצא עצמו מול השוער אבל השחקן, שמתמחה בהגנה, לא הצליח לשים את הכדור ברשת והמחצית הסתיימה ביתרון של המארחים.

מתוך האינסטגרם

במחצית השנייה, אחי נצרת הורידה את הרגל מהגז, מאור מליקסון נכנס לשדה המשחק, והשליטה עברה לצד האדום. בדקה ה-70, פקהארט שלח כדור לרחבה, גיא מלמד בעט נהדר והכניע את גד עמוס. שער בכורה חשוב לגיא מלמד במדים האדומים. המהפך הושלם 5 דקות לסיום. גיא מלמד התחיל את המהלך, העביר כדור נהדר לדור אלו באגף. אלו הרים מדוייק לראשו של בן שהר, שנגח עם כל הלב פנימה וקבע את תוצאת המשחק – 1:2 ששולח את באר שבע לשמינית הגמר.

הגרלת המשחקים של שמינית הגמר תתקיים מחר (ראשון) ב-16:30.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו