הפועל באר שבע בני שמעון גברה אמש (ב') על הפועל רמת גן 69:81, בדרך לרבע הגמר של גביע המדינה. זמן קצר לאחר הניצחון, גילתה הקבוצה כי מי שתהיה יריבתה היא לא אחרת מאשר אלופת המדינה, הפועל ירושלים.

צילום: מועדון הכדורסל הפועל באר שבע בני שמעון

הרבע הראשון נפתח בסערה ולאחר 5 דקות וחצי, האדומים של בורגר הובילו 5:13. בסיום הרבע התוצאה עמדה על 21:28. רמת גן חזרה אט אט למשחק ברבע השני, כשהיא מנצלת חולשה של המארחים. המחצית הסתיימה בהפרש זעום לטובת באר שבע – 37:38.

הרבע השלישי היה צמוד כמעט לכל אורכו, אך ב-2 הדקות האחרונות באר שבע ברחה ליריבתה ובסיומו 56:62. סטורם וורן הוביל את הקבוצה שלו לניצחון עם 35 נקודות ודאג שלא ירשמו דרמות מיותרות ברבע הרביעי. בסיום 69:91, וורן סיים עם 35 נקודות.

כאמור, זמן קצר לאחר שריקת הסיום, בהנהלה שמחו לגלות כי מי שתגיע להיכל הקונכייה לשלב רבע הגמר היא אלופת המדינה. מועד המשחק מעלה חששות בקרב ההנהלה, שכן הוא יתקיים או במוצאי שבת (30/12) או ביום ראשון (31/12). במידה והמשחק יקבע ליום ראשון, הוא יתנגש עם משחק החוץ של הפועל באר שבע בכדורגל מול אשקלון.

בהנהלה מודעים לעובדה שהתנגשות בין המשחקים תפגע בכמות הקהל שתגיע לקונכייה, וינסו להפעיל את כל הלחצים על איגוד הכדורסל על מנת שיקבע את המשחק למוצאי שבת.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו