הסיבוב השני בליגת העל ימשיך הערב ולמעגל המשחקים תכנס אלופת המדינה, הפועל באר שבע. לקבוצה מצפה משחק לא פשוט בכלל נגד מכבי נתניה, שמגיעה למשחק אחרי בלימה גדולה במומנטום. היהלומים של דראפיץ' וברדה פתחו את העונה בצורה נפלאה והוכתרו כקבוצה המרעננת של הליגה, אך בשלושת המשחקים הראשונים – לא הצליחו לנצח. הקהל הצהוב-שחור בטירוף לקראת המשחק ויקווה שהשחקנים יתעלו על עצמם ויצליחו לנצח את אלופת המדינה. שחקנה המצטיין של נתניה בסיבוב הראשון, עלי מוחמד, ייעדר עקב פציעה.

צילום באדיבות מנהלת הליגות לכדורגל

אצל בכר, העניינים כרגיל. ב'כרגיל' הכוונה היא לכך שהמאמן שוב מתמודד עם פציעות של שחקני מפתח. טוני וואקמה לא נכלל בסגל ביום חמישי עקב שילוב של מחלה ופציעה במהלך השבוע הוחלף. נראה כי וואקמה טרם החלים מכך, והוא יהיה מחוץ לסגל הערב. מיגל ויטור, שנפצע ביום רביעי, טרם החלים מהפציעה וגם הוא יחמיץ את המשחק הערב אל השניים מצטרף לואי טאהא. הבלם נאלץ לנטוש את כר הדשא בהפסד מול מכבי תל אביב, לא הצליח להחלים מהפציעה ויהיה הבלם השני מחוץ לסגל.

הבלמים שיפתחו הערב יהיו חאתם אלחמיד ומתן אוחיון, אלא אם כן בכר יפתיע ויציב את בראון כבלם. מבחינת שאר ההרכב, לא צפויים חיסורים משמעותיים. מאור מליקסון ימשיך לפתוח, כמו גם בן שהר. לאחר האימון אמש, נסעו השחקנים למלון בנתניה, שם ישהו עד המשחק.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו