הפועל באר שבע רצתה לשמור על גביע הטוטו, אבל זה לא מה שקרה הערב באצטדיון בנתניה.

ברק בכר עלה עם ההרכב החזק ביותר ברשותו, ולמרות זאת, הקבוצה הציגה משחק חלש ונרפה. אפשר לומר שמדובר בהמשך ישיר ליכולת של באר שבע מהשבועות האחרונים, רק שהפעם השחקנים האדומים לא התעלו על עצמם לפרק זמן מסויים והרגישו לחץ אדיר מהצהובים, שבאו רעבים יותר.

צילום באדיבות מנהלת הליגות לכדורגל

המחצית הראשונה הייתה חלשה מבחינת כדורגל, מצד שתי הקבוצות, אבל מי ששלטה הייתה הקבוצה מתל אביב. לאחר חצי שעה של משחק, חאתם אלחמיד נגח מתוך הרחבה כדור שהגיע ישירות לידיו של ראיקוביץ'. 3 דקות לסיום המחצית, חיימוב היה חד והדף לקרן כדור שנורה מרגליו של בלקמן.

בדקה ה-52 מיחאי קורהוט הפתיע את כל השחקנים כשסובב כדור חופשי לחיבוריו של ראיקוביץ', אבל השוער התעופף נהדר והדף לקרן. כאשר השעון הראה על שעה של משחק, חיימוב רשם הצלה נדירה. אלירן עטר בעט למסגרת כדור מארבעה מטרים, חיימוב מתח את כל איבריו והציל את הכדור. 5 דקות לאחר מכן, היה זה בראון שהחמיץ מקרוב. השער היחיד במשחק הובקע בדקה 83. האיסלנדי המחליף נגח מחמישה מטרים לפינת השער, נגיחה חדה במיוחד, שלא הותירה לחיימוב סיכוי. עד לסיום המשחק, ניסתה באר שבע להשוות, כולל כדור חופשי בדקה האחרונה, אך ללא הועיל.

צילום באדיבות מנהלת הליגות לכדורגל

אם אוהדי באר שבע יתגעגעו לאצטדיון בנתניה, וסביר להניח שהם לא, הם יוכלו להגיע אליו גם ביום ראשון – אז תתארח אלופת המדינה אצל מכבי נתניה בפתיחת הסיבוב השני של ליגת העל.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו