האצטדיון בנתניה יהיה מלא הערב באוהדים אדומים, שידחפו את ברק בכר וחניכיו לתואר נוסף. אמנם מדובר ב"רק" גביע הטוטו, אך מכיוון שמול באר שבע תעמוד מכבי תל אביב – המשחק מקבל חשיבות שונה וההיערכות בהתאם.

דודזאדה וביטון. צילום באדיבות מנהלת הליגות לכדורגל

שתי הקבוצות מאוד רוצות את הגביע, בעיקר כשזה בא על חשבון היריבה המרה. בבאר שבע ייאלצו להסתדר בלי שני עוגנים מרכזיים. מיגל ויטור נפצע אתמול ולא הצליח לסיים את האימון. על פי הודעת הקבוצה, מדובר ב"מתיחה שטחית" והפורטוגלי צפוי לנוח בימים הקרובים. ככל הנראה, ויטור לא ישחק גם מול מכבי נתניה ביום ראשון.

באשר לטוני וואקמה, השחקן סובל מדלקת בנוסף לפציעה מינורית, ועל כן יישאר מחוץ לסגל גם במשחק הערב. מנגד, איסאק קואנקה יהיה כשיר ואולי אף ייפתח. גם מיכאל אוחנה צפוי להיות בהרכב. גיא חיימוב צפוי לחזור בין הקורות, בהמשך לרוטציה בין השוערים שמתקיימת בשבועות האחרונים. בעמדת החלוץ, לבכר יש התלבטות כמעט כמו בכל משחק באשר לבן שהר ותומאש פקהארט, אך נראה שהראשון יהיה זה שיפתח היום.

אורח מיוחד במשחק הערב יהיה אובידיו הובאן. הרומני שעזב את באר שבע בקיץ, הגיע עם משפחתו לביקור מולדת, יעודד מהיציע ויקווה לחגוג עם חבריו תואר נוסף. בהנהלת הקבוצה רצו לקיים עבורו טקס לפני פתיחת המשחק, אך נענו בשלילה מצד מנהלת הליגות לכדורגל.מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו