דרמה גדולה התרחשה אמש באולם של הפועל מגדל העמק, כשהפועל באר שבע בני שמעון הגיעה להתארח. הקבוצה של יניב בורגר הציגה יכולת חלשה ביותר, המשך ליכולת בשבועות האחרונים, אבל בסופו של דבר ביצעה קאמבק נדיר.

צילום: חן אזרן להפועל באר שבע

מגדל העמק שלטה במשחק מתחילתו. הרבע הראשון הסתיים ביתרון 16:23 לטובתם. הרבע השני היה יותר צמוד, בעיקר בשל חולשתם של המארחים. למחצית ירדה מגדל העמק ביתרון 30:37.

המארחים המשיכו לשלוט במשחק והראו עליונות מוחלטת על האורחים מהנגב. ברוב הרבע השלישי, הובילה מגדל העמק בהפרש דו-ספרתי ומי שראה את תוצאת סיום הרבע השלישי (48:61) לא האמין שלבאר שבע בני שמעון יש סיכוי לחזור למשחק.

מגמת השליטה של מגדל העמק המשיכה ברבע הרביעי, 7 דקות לסיום, עלו המאחרים ליתרון שיא – 54:73 – 19 הפרש! גמור? מסתבר שלא. החל מהרגע זה, ריצה נהדרת של הפועל באר שבע בני שמעון, בהובלת סטורם וורן, הובילה לדרמה גדולה בסיום הזמן החוקי. 3 שניות לסיום, לוח התוצאות הראה 82:84 למגדל העמק והכדור אצל באר שבע. אוהד כהן החטיא שלשה, אבל וורן לקח את הריבאונד, קלע 2 נקודות וכפה הארכה – 84:84.

צילום: חן אזרן להפועל באר שבע

שחקני מגדל העמק לא הבינו איך המשחק הזה חמק להם מהידיים והעצבים בהחלט ניכרו בהארכה, שהייתה בשליטה אדומה. ריצת 0:8 קבעה פער שלמגדל העמק לא היו הכוחות להדביק. בסיום ההארכה – ניצחון 90:97 להפועל באר שבע בני שמעון, שממוקמת כעת במקום השביעי בטבלה.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו