בחנוכה השנה מסובבים בייבלייד. הלהיט שמשגע את כל הישראלים בחודשים האחרונים מגיע לתחרות כלל ארצית. רשת 'ביג שופ' תערוך תחרות בייבלייד התתפרס על פני 4 אזורים באר שבע בדרום, אשדוד במרכז, חיפה בצפון וירושלים. התחרות תתנהל על פי שלב נוק-אאוט. בכל מקצה 2 משתתפים, כאשר הקריטריונים לניצחון הם מתמודד שהבייבלייד שלו יישאר בתוך הזירה וימשיך להסתובב ינצח.

צילום: www.dhgate.com

-

הבייבלייד הינה סדרת ילדים יפנית העוסקת בדמויות שונות אשר לכל אחת מהן בייבלייד בעל צורה ייחודית. הדמויות בסדרה עורכות תחרות עם הבייבליידים כאשר הבייבלייד המנצח הוא זה שנשאר להסתובב אחרון. הסדרה החלה את שידוריה לפני כ 16 שנה כאשר העונה החדשה עלתה בקיץ האחרון והפכה ללהיט מטורף לילדים, כאשר המשחק עצמו הפך לאחד מהצעצועים המבוקשים בקרב הילדים.

כאמור, התחרות תתקיים במהלך חנוכה יום א 17.12.17 במקביל בארבעת מתחמי 'ביג שופ' באשדוד חיפה ירושלים ובאר שבע החל מהשעה 16:00 בערב . ההרשמה לתחרות פתוחה לקהל הרחב ותתבצע באמצעות עמוד הפייסבוק של ביג שופ והן בכל אחת מנקודות המכירה, כאשר הפרס לזוכה במקום הראשון קונסולת משחק  X-BOX. גם הזוכים במקום השני והשלישי לא יצאו בידיים ריקות, המקום השני יזכה ברובה מציאות מדומה והמקום השלישי יקבל ערכת בייבלייד.

להרשמה

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו