"התוכנית מאוד אטרקטיבית מה שגורם לביקושי שיא", כך, מדווחת חברת הנדל"ן ארזים (ג.י.א) על קצב מכירות מסחרר. בחצי שנה האחרונה מכרה החברה למעלה מ-50 דירות בפרויקט קונספט פלח 5 בבאר שבע. 

בפרויקט קונספט פלח 5 הסמוכה לנווה זאב בבאר שבע , תבנה ארזים 7 בניינים ו 53 דירות בנות 3-4 חדרים, דירות גן, פנטהאוז - דופלקסים מפוארים. החברה מכרה לאחרונה דירות דופלקס – פנטהאוז בן 5  חדרים בשטח של 132 מר ומרפסת בשטח של 50 מר במחיר של החל מ 1.650״ח. דירת גן  4 חדרים בשטח של 104 מ"ר עם גינה בשטח של 95 מ"ר נמכר במחיר של 1.445 ש״ח.

בין הרוכשים בפרויקט ניתן לראות בעיקר משפרי דיור וזוגות צעירים מהעיר באר שבע. כמו כן רכשו בפרויקט גם מספר משקיעים מאזור המרכז

מנכ"ל חברת ארזים, איתן אפוד: "בחצי שנה האחרונה ובמהלך שיווקו של הפרויקט הרגשנו התעניינות שיא ואפילו אנחנו הופתענו מהיענות הרוכשים. במהלך החודשים האחרונים מכרנו למעלה מ-50 דירות. אנחנו רואים את הפוטנציאל הגדול בעיר באר שבע ולכן בנינו ונמשיך לבנות בעיר. אנחנו מאמינים בעיר באר-שבע ועל כן הפרויקט החדש בשכונת פלח 5 מהווה המשך ישיר לאמונה שלנו בפוטנציאל הנדל"ני הרב הקיים בעיר".

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו